Skandynawia, przewodnik, itaka
joly_fh

Zaplanuj urlop z Pascalem! Przewodnik Ilustrowany oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach, przybliży ich kulturę i obyczaje. Dzięki wskazówkom, mapom i informacjom praktycznym zaplanujesz każdy szczegół swojej podróży. Podczas wyjazdu docenisz trwałość i wygodny układ przewodnika, a piękne zdjęcia, które tu znajdziesz, będą po powrocie przypominać o udanych wakacjach! Warto poznać surowe...

Warto poznać surowe piękno krajów Skandynawskich. Lofoty, Laponia, malownicze fiordy, Preikestolen, Droga Trolli i przede wszystkim Sztokholm, Oslo, Helsinki i Kopenhaga, czyli cztery piękne północne stolice. Choć Skandynawia kojarzy się z chłodem, lodowcami i mroźnymi zimami, to każdemu turyście zgotuje gorące powitanie.

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2013

źródło okładki: www.ksiegarnia.pascal.pl