Konie

Horses
konie, albumy
albumy
Klara

Konie odegrały ogromną rolę w ostatnich tysiącleciach historii ludzkości. Rozwój cywilizacji bez udziału tych pięknych zwierząt wyglądałby zupełnie inaczej. W czasach prehistorycznych człowiek przestał traktować konia wyłącznie jako źródło smacznego mięsa i zaczął go wykorzystywać do transportu, pracy i podczas działań wojennych. Koń, który wyzwalał w nim namiętności i ambicje, umożliwił mu dokonanie wielkich czynów. Dzięki niemu człowiek odbijał świat i odkrywał nowe ziemie.

źródło opisu: Pascal, 2005

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl/ksiazka.php?id=1002