Poradnik dla posiadaczy psów

Wydawnictwo: Delta W-Z
flora i fauna

Autor z wielkim uczuciem przedstawia problemy właścicieli psów, wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki z dziedziny medycyny weterynaryjnej i psychologii zwierząt. Odpowiada w swej książce na setki pytań, część z nich, niejednokrotnie, nawet nie przychodzi nam do głowydlatego warto się zapoznać z interesującymi i bardzo potrzebnymi wyjaśnieniami. Przyjemność czytania tej książki pogłębiają dowcipne rysunki.

Tiamat | 2013-01-27

Przeczytałam dawo, dawno temu, jeszcze w podstawówce, wiem dziwne:)

Ale bardzo pouczająca lektura, co prawda nie przeznaczona docelowo dla dzieci, ale widać przystępnie podane wszystkie potrzebne informacje.

Nemerle | 2013-02-13
Na półkach: Przeczytane, Na półce