Golf. Poradnik dla początkujących i zaawansowanych

Wydawnictwo: Muza
poradniki

Z książki tej dowiesz się:O sposobach trzymania kija golfowego i posługiwania się nimJak stawać do piłki, aby leciała i lądowała tam, gdzie chcemyJak wybrać dla siebie kompletny sprzęt i strój golfowyJak i co ćwiczyć, aby poprawić swoją gręW jaki sposób wychodzić z trudnych sytuacji na polu golfowymJak najlepiej i najskuteczniej graćO regułach gry i etykiecieO historii gry, o polach golfowych i wielkich golfistach od Bobby Jonesa do Jacka Nicklausa i Phila Mickelsona

chiara | 2016-06-26
Na półkach: 2017, Przeczytane, Papierowe