Błogosławieństwo ma moc, czyli o sile Twojego słowa

Wydawnictwo: Gloria24.pl
religia
Ursa

Książka opowiada o niezwykłej mocy słów, które każdy z nas może codziennie wypowiadać. Słów, które niosą szczególną obietnicę, że jeśli je wypowiemy, to w realny sposób, powołując się na Słowo Boga, umocnimy nasze domy, pomnożymy dobra, uczynimy nasze życie płodnym, ugasimy pragnienie… Mało tego! To wszystko (i jeszcze więcej) stanie się udziałem każdego, nad kim wypowiemy te Słowa. Ta...

Ta książka jest o błogosławieniu.

A błogosławienie, jest rzeczą niezwykłą, bo Bóg dał obietnicę: Wypowiadaj słowa błogosławieństwa nad każdą spotkaną osobą, „bo wzywając moje Imię nad nimi, Ja osobiście (!!!) będę im błogosławił”.

Oto główny powód dla którego powstała ta książka: Bóg osobiście będzie działał w naszym słowie, jeśli będą to słowa błogosławieństwa.

Zatem do dzieła. Naucz się błogosławić. Oprzyj się na Biblii, stwórz swoje błogosławieństwo, niech słowa z tej książki będą dla Ciebie inspiracją. Powołaj się na Obietnicę i miej świadomość, że Twoje słowa mogą zmieniać rzeczywistość!

źródło opisu: Wydawnictwo Gloria24.pl

źródło okładki: Wydawnictwo Gloria24.pl