Apartament 23.

Wydawnictwo: wydano nakładem autora
apartament, podróż, Kraków,
Bożena

Podróż uliczkami i knajpkami Krakowa. Niekiedy mrocznymi, niekiedy zabawnymi. Innym razem, ocierając się o absurd, sytuacje dwuznaczne malują nowy nieznany pejzaż. W tle porwanie, morderstwo, szaleńczy guru i miłość. Przedmowa, wyjaśnienie - Osobiście poznałem jednego Marokańczyka. Miał na imię Hiram i robił świetne drinki. Pracował za barem na Krecie. Był człowiekiem przemiłym i niezwykle...

Przedmowa, wyjaśnienie - Osobiście poznałem jednego Marokańczyka. Miał na imię Hiram i robił świetne drinki. Pracował za barem na Krecie. Był człowiekiem przemiłym i niezwykle uroczym. Właściwie był barmanem doskonałym, wręcz charyzmatycznym. Ludzie garnęli się do niego i gdy był na zmianie wypijali pięć razy więcej jak zwykle. Podobno w ogóle Marokańczycy są ludźmi miłymi i otwartymi. Dlaczego więc Maroko? Zupełnie bez powodu. Zresztą, każdy kraj jest dobry.

Marek Wróbel

źródło opisu: http://www.e-bookowo.pl

źródło okładki: www.e-bookowo.pl

tadziq | 2014-05-12
Przeczytana: 13 kwietnia 2014

Ciekawy kryminalik... co prawda bardzo prosty ale akcja rozgrywa się w dużej mierze na krakowskim rynku co oczywiście podnosi adrenalinę każdemu kto choć przez chwilę był tutejszym studentem :) Szewska, Planty, Rynek, Grodzka, porządny student wie gdzie to jest :) !!! Polecam!

luka | 2014-09-08

Za Klimat