Życie po drugiej stronie

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
„La vie de lautre côté”
Shetani

Czy istnieje życie po śmierci? Co dzieję się z naszymi bliskimi, którzy odeszli? Czy kontakty z duchami są możliwe? Jakie znaczenie mają paranormalne manifestacje, o których słyszymy? Czy sens naszego życia ogranicza się jedynie do ziemi? Życie po drugiej stronie to fascynująca opowieść, która mogłaby posłużyć za kanwę scenariusza filmowego. Poznaj autorkę, o której mogłeś dotąd czytać...

Czy istnieje życie po śmierci?
Co dzieję się z naszymi bliskimi, którzy odeszli?
Czy kontakty z duchami są możliwe?
Jakie znaczenie mają paranormalne manifestacje, o których słyszymy?
Czy sens naszego życia ogranicza się jedynie do ziemi?

Życie po drugiej stronie to fascynująca opowieść, która mogłaby posłużyć za kanwę scenariusza filmowego. Poznaj autorkę, o której mogłeś dotąd czytać jedynie na stronach Wikipedii. Pobierz dawkę pozytywnej energii, płynącej z kart książki. Nasza oferta jest nieporównywalna z innymi publikacjami tego typu. Zarezerwuj bilet w nieznane - niech wycieczka na drugą stronę życia będzie podróżą pierwszą klasą metafizycznych doświadczeń.
Poznaj Michele Decker medium obdarzone niezwykłym darem widzenia niewidzialnego i daj się wprowadzić w niesamowitą rzeczywistość po drugiej stronie życia. Zaryzykuj poznasz świat wypełniony miłością, którego energia doda Ci nadziei, odnowi Twoją wiarę. Wędrówka z Michele przybliży Ci tematykę życia po życiu i niewytłumaczalnych zjawisk z zakresu parapsychologii, które towarzyszą manifestacji bytów ukazujących się nam po ich śmierci.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/ycie-po-drugiej-stronie-p-4163.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/ycie-po-drugiej-stronie-p-4163.html

Shetani | 2013-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2013

Coraz więcej ludzi wierzy w istnienie życia po śmierci. W sumie jest to dzisiaj temat dosyć powszechny, często poruszany w książkach czy filmach. Ludzie lubią poznawać tajemnice, nawet jeśli nie do końca je rozumieją. Są jednak tacy ludzie, dla których kontakty z duchami to coś zupełnie normalnego.. chociażby dla pani Michele Decker.
Przyzwyczaiłam się, że tytuły w stylu „Życie po drugiej stronie” są czymś w rodzaju poradników albo też książek dokumentalnych, które przedstawiają mi różne dowody na istnienie życia po śmierci. Zazwyczaj właśnie na to się nastawiam, gdy sięgam po pozycje o takim czy podobnym tytule.. Tym razem też się nastawiłam, a dostałam coś zupełnie innego. I tak sobie pomyślałam… przecież nie będę negować tej książki tylko dlatego, że inaczej o niej myślałam, prawda?
Ciężko mi właściwie tę pozycję zaklasyfikować. Nie jest ona na pewno poradnikiem ani książką dokumentalną. Podchodzi pod powieść, ale to też nie to. Może bardziej coś w stylu pamiętnika i zeznań...

kerio84 | 2014-01-02

Chwilami całkiem przekonująca ;)

Ramerinda | 2015-09-28
Przeczytana: listopad 2015