Findus się wyprowadza

Seria: Pettson i Findus
Wydawnictwo: Media Rodzina
Findus flyttar ut
jagarkar

Findus codziennie o czwartej rano rozpoczyna serię skoków po swoim nowym łóżku. Pettson ma już tego dość i ostrzega kota, że jeśli Findus nie skończy skakać, będą musieli wynieść łóżko. Kot uważa, że jest to doskonały pomysł – będzie mógł wówczas skakać po łóżku, ile tylko zechce. Czy jednak mieszkanie w swoim domku jest naprawdę fajne? A jeśli w okolicy pojawi się lis?

źródło opisu: Wydawnictwo Media Rodzina, 2013

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/prod/691/Findus-sie-wyprowadza

| 2013-06-22

Kolejna, świetna i jak zawsze zwariowana, przygoda nieprawdopodobnie dobranych przyjaciół, którzy mimo wszystko nie mogą bez siebie żyć i spędzać samotnie czas. Kto nie zna, koniecznie musi nadrobić, i dla humoru i dla zaskakujących szczegółami obrazków. Dobra zabawa gwarantowana! Jak zawsze zresztą.

Kasia | 2014-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2014

Zwariowana historia pewnego staruszka i jego kota. Zabawna i ciekawa. Wciągnęła nawet mnie! Mówi o kocie Findusie, który swoim skakaniem na łóżku o czwartej nad ranem budził swojego Pana (biedaczysko myślał, ze już jest piąta:P) i stwierdził, że skoro on nie może skakać do woli na łóżko, to się wyprowadza z domu, w trybie natychmiastowym! Historia spodobała się i mi i Emilce. Ma też bardzo ładne i ciekawe obrazki dzięki którym z uwagą obejrzeliśmy całą książeczkę:)

Monika Posiadała | 2015-01-03

Kto jeszcze nie zna Findusa i staruszka Pettsona, powinien natychmiast nadrobić braki! Pettson to książkowy bohater, który dziecięco-młodzieżowe (albo bardziej kocie ;)) problemy, rozwiązuje znacznie szybciej niż SuperNiania, do tego z humorem i życiową mądrością.
Pettson więc, może być idolem każdego Rodzica. Z kolei Findus - idolem każdego zbuntowanego "nastolatka" ;) bo któż zna bardziej zwariowanego i zabawnego kota?

Co zrobić, gdy wasze Dziecko się wyprowadza, bo coś Mu nie pasuje? Pettson wie - spakować ;))
Szczerze polecam!

Iwona | 2015-01-02
Przeczytana: 2014 rok

Ostatnia wydana w Polsce książka z tej serii. Polecam wszystkim maluchom i ... innym.

Ripe_Cherries | 2017-04-15

Jedna ze śmieszniejszych części o oryginalnym duecie bohaterów. Lubimy i polecamy

Maya | 2014-03-19

O granicach wolności dla przedszkolaków!

Franek_K | 2017-10-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane