Findus się wyprowadza

Okładka książki Findus się wyprowadza
Sven Nordqvist Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Pettson i Findus (tom 8) literatura dziecięca
24 str. 24 min.
2013-01-01
2013-01-01
24 min.
Magdalena Landowska
opowiadanie dziecięce szwedzkie pettson i findus

Ubawilam mnie ta czesc. Momentami bylo tez wzruszajaco bo starosc bez kota nie jest juz tak pogodna jak z nim. Nie bede nic wiecej zdradzala, ale ogromnie polecam, moje dzieci zasluchane i bedziemy nieraz jeszcze wracac do tej czesci bo jest wspaniala. Dobrze, ze mozemy poznac takze inne przygody Pettsona i Findusa:) Ilustracje sa nie tylko dopelnieniem bo przygody kur czy...

Rewelacyjna książka dla dzieci a i dorosły może się zainteresować jej przesłaniem czytając dzieciom. Spodoba się zarówno 4-latkowi jak i 7-latkowi. Dzieci słuchają, śmieją się, i jednocześnie śledzą wspaniałe ilustracje które są tak wykonane, że pokazują całą historię z danej strony. Mamy kupioną całą serię.

Cudowna opowieść dla dzieci w wieku od 3-10 lat!

Książka bardzo mi się podobała. Przygody kota Findusa są śmieszne i wesołe.Polecam.

Czasem się zdarza, że przyjaciele nie potrafią się dogadać w jakiejś kwestii... ale jak się okazuję nawet rozłąka tej przyjaźni nie zrujnuje, wręcz przeciwnie, czego dowodem są Pettson i Findus. Przezabawne sytuacje i prześmieszne ilustracje.

Findus, mały zabawny kot, wyprowadza się od swojego właściciela, ponieważ ten nie pozwala mu skakać po łóżku o 4 nad ranem. Szybko jednak okazuje się, że oboje za sobą tęsknią

Do zakupu tej książki zachęciła mnie "Złota lista" książek fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom. Polecana jest cała seria, ale tylko ta część była w "mojej" księgarni. Po tę sięgnęłam, ale nie jestem pewna, czy sięgnę po następne :) chyba, że mnie dzieci umęczą o następne części :)

Uwierzcie mi - tu jest humor, tu jest morał i ogólna super historyjka dla dzieci. Wierzę, że...

Jedna ze śmieszniejszych części o oryginalnym duecie bohaterów. Lubimy i polecamy

Kto jeszcze nie zna Findusa i staruszka Pettsona, powinien natychmiast nadrobić braki! Pettson to książkowy bohater, który dziecięco-młodzieżowe (albo bardziej kocie ;)) problemy, rozwiązuje znacznie szybciej niż SuperNiania, do tego z humorem i życiową mądrością.
Pettson więc, może być idolem każdego Rodzica. Z kolei Findus - idolem każdego zbuntowanego "nastolatka" ;) bo...

Ostatnia wydana w Polsce książka z tej serii. Polecam wszystkim maluchom i ... innym.

• Dla dzieci
  • Literatura dziecięca
  • Skandynawia
  • Literatura skandynawska
  • 3) Z biblioteki
  • Rodzinne poczytajki

Dodaj cytat z książki Findus się wyprowadza