Pragnienie

Tłumaczenie: Andrzej Czarnocki
Wydawnictwo: Marba Crown Ltd.
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Thirst
Akye

[..] "Wróciła do swego kraju i piła - aż jej ciało rozdygotało się w środku jak rozgrzany silnik, aż zaczęło wydawać przenikliwą woń, którą woda i mydło tylko zaostrzały, aż w kiszkach zabulgotało jej niczym w błotnistym rowie nawadniającym po ulewie. Zaczął jej się rwać film. W ciemnych uliczkach jej umysłu pojawili się bezczelni złodzieje rabujący bez przeszkód wspomnienia, minuty, najlepsze intencje. Po jednym z bardziej szaleńczych wieczorów na Valley of the Sun znalazła się jakimś cudem w pokoju Daniela i próbowała go poniżyć. Początkowo zamierzała tylko wemknąć mu się do łóżka i przeczekać w jego ramionach do otrzeźwienia, ale wszystko wyszło inaczej - źle, gorzko, upokarzająco."

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: okładka

Jacek | 2016-02-28

Spodziewałem się odrobinę większej głębi, zasadniczo książka ciekawa, wciągająca, do przeczytania w jeden wieczór, dobry scenariusz do lekkiego filmu klasy B

Anna | 2017-12-19
justyna | 2013-11-11