Niezwykłe fakty

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
9 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Który budynek jest najwyższy na świecie?
Kto został najmłodszym zwycięzcą Formuły 1?
Które zwierzę zasługuje na miano najsilniejszego?
Ile wzrostu ma najwyższy człowiek?
W książce znajdziecie odpowiedzi na powyższe pytania - i na ponad 1000 innych. Dzięki niej poznacie zadziwiające fakty, które zaspokoją waszą ciekawość na każdy temat.

Człowiek zawsze zachwycał się różnymi anomaliami w przyrodzie. Podziwiał ludzi o nadzwyczajnych zdolnościach i umiejętnościach. Zresztą gdyby tak nie było mali chłopcy nie chcieli by być super bohaterami, a małe dziewczynki wróżkami. Podziwiamy także niezwykłe zjawiska w przyrodzie. Fascynuje nas wszystko co najstarsze, największe, najdłuższe czy najszybsze. Wszystko to co, jest wyjątkiem od reguły zachwyca i zadziwia każdego z nas. Ja uwielbiam poznawać takie ciekawostki z różnych dziedzin wiedzy. A wy?

Dziś trafiła w moje ręce książka z niezwykłymi faktami. Znajdziemy w niej ponad 1000 ciekawostek, które zachwycają i zaskakują. Jestem pewna, że zagłębiając się w jej treść przeżyjecie równie fascynująca przygodę co ja i moja rodzina. Wystarczy tylko usiąść wygodnie, wziąć do ręki tę księgę i pozwolić by czas zatrzymał się w miejscu. Bo podczas czytania tej lektury właśnie takie odnosimy wrażenie. Jakby wszystko inne przestało istnieć. Liczą się tylko te niesamowite rzeczy, które...

Jakub Sońta | 2015-12-22
Anna_R | 2013-06-15