8 (7 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
dasio72

Ameryka. Początek lat 80. XX w. W radiu gra duet Hall and Oates. W prasie piszą coś o odkryciu nowego wirusa HIV. Życie w Rock Falls w Kalifornii Północnej płynie sennie, aż do momentu, gdy w napadzie szału syn burmistrza potrąca autem dziewczynę i tak zaczyna się krwawa soap-opera. Nie wiadomo jednak, kto tak naprawdę miesza w garnku z morderstwami. Zbrodnia, miłość, polityka. W porównaniu z Rock Falls w miasteczku Twin Peaks działo się niewiele.

źródło opisu: http://wfw.com.pl/

źródło okładki: http://wfw.com.pl/

Dunkely | 2013-08-03
Przeczytana: 30 kwietnia 2013

Bardzo dobra książka, na sobotnie popołudnie przy kawie. Krótka, treściwa, bardzo konkretna bez zbędnych opisów czy wstawek. Niezwykle pomysłowa fabuła, choć często przedstawiona w dość roztrzepany, nieskoordynowany sposób - można się w niej troszkę zgubić, wtedy trzeba wrócić kilka stron wcześniej i zacząć jeszcze raz. Ilość wątków jest spora wiec, więc całość jest lekko nieposklejana. Opowiadanie to porusza wszystkie najważniejsze wartości, jakie są w człowieku, a także los ludzi, którzy wartości zatracili w wirze codziennych porażek. Czytając ją przez sporą część książki moja opinia brzmiała: nic specjalnego, a jednak zakończenie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło i zmieniło zupełnie opinię o całości utworu. Polecam.

fantastyczny | 2013-05-27

Książka porywająca, aczkolwiek krótka, kilka wątków autor mógłby rozwijać dalej. Mimo tego trzyma w napięciu do samego końca. Idealna na podróż, czy na dwie wolne godzinki.

Aneferlu | 2014-04-25
Przeczytana: 24 kwietnia 2014

Bardzo fajna i treściwa książka. Idealna na ciepłe popołudnie.

Kamila | 2018-05-08
andzia19923 | 2013-07-02