Pojętna uczennica

Seria: Oblicza Namiętności
Wydawnictwo: Harlequin
The Last Virgin
CARAMEL

Odważny romans, który rozbudzi ukryte pragnienia niejednej kobiety. Noah nie umie zapomnieć o Sabrinie, która z nim stawiała pierwsze kroki w świecie erotyki. I okazała się wyjątkowo zdolną uczennicą. Noah nie stroni od kobiet. Ceni udany seks i krótkotrwałe przygody, nie wierzy w miłość i trwały związek. Zgadza się chętnie na spędzenie nocy z Sabriną, która chce, by to on właśnie wprowadził...

Noah nie stroni od kobiet. Ceni udany seks i krótkotrwałe przygody, nie wierzy w miłość i trwały związek. Zgadza się chętnie na spędzenie nocy z Sabriną, która chce, by to on właśnie wprowadził ją w świat erotyki. Dziewczyna okazuje się wyjątkowo pojętną uczennicą. Noah odkrywa ze zdumieniem, że nie może o niej zapomnieć. Rusza śladem Sabriny na Florydę, gdzie młoda adeptka zamierza kontynuować intensywnie naukę.

źródło opisu: Harlequin, 2013

źródło okładki: http://www.publio.pl/pojetna-uczennica-dorie-graham,p77319.html

Agnieszka | 2014-05-29
Przeczytana: 29 maja 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Hmmm książka ze względu na tytuł mnie zainteresowała, okazała się pozycja lekką prostą i przyjemną do przejścia. 25 letnia dziewica, w tle ślub brata i piękny nieznajomy z którym wszystko ma złożyć się w wyświechtane " i żyli długo i szczęśliwie" kilka perypetii, kilka postaci pojawiających się w akcji, ale wielkiego boomu raczej nie odnalazłam. Ciekawa propozycja na moment w którym nic ciekawszego nie znajdzie się pod ręką ;)

Kasia1101998 | 2016-02-18

W jednym zdaniu "Rozdziewi...łem ją więc teraz powinna na zawsze już być moja!!". Oczywiście kolokwialnie mówiąc. Typowa męska(szowinistyczna) logika. Nie mam nic do mężczyzn, ale Noah po prostu nie cierpię. Klasyczny typ mężczyzny, które rozumie po odebraniu niewinności dziewczynie okazuje się tą jedyną. Jakież to romantyczne:P Do Sabriny nic nie mam, ale tego Noah to gołymi rękoma był się pozbyła. Książka fajna, pomimo jednej postaci(trzeci raz tego imienia nie napisze). Oczywiście odnoszę się tu tylko do postaci książkowej, więc proszę mnie nie brać za feministkę, bo nią nie jestem, dlatego tak lubię Sabrinę :)

monika9 | 2015-07-15
Przeczytana: 13 lipca 2015

Książka nie powala.Jest bardzo przewidywalna a niektóre dialogi są nienaturalne i naciągane.Mimo tego czyta się ją przyjemnie i szybko.Początek jest niezbyt zachęcający ale od połowy robi się trochę ciekawsza.

Kasik | 2013-05-15
Przeczytana: 15 maja 2013

"Odważny romans, który rozbudzi ukryte pragnienia niejednej kobiety"
oto idealny przykład tego że okładka i reklama kłamią.
Książka słaba, denerwujący bohaterowie i na pewno nie rozbudza pragnień....( przynajmniej moich).
Jest to miła, lekka, lektura - obecnie idealna na plażę, ale jeżeli szukacie czegoś mocnego, porywającego zmysły, wspaniałej historii - to się rozczarujecie - niestety tak jak ja.

MaRtA | 2014-07-24
Na półkach: Przeczytane, Ebook, 2. Romans, 2014
Przeczytana: 24 lipca 2014

Historia jakich wiele.
On - doświadczony cynik niewierzący w miłość, ona - niedoświadczona romantyczka szukająca tego jedynego.
Literatura niewymagająca, lecz czyta się szybko i przyjemnie.

Wiedźminka | 2014-09-11
Przeczytana: 11 września 2014

Przyjemny romans. Czytało się szybko i z ciekawością.
Trochę scen łóżkowych i happy end. Polecam.

goskie89 | 2014-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2014

On lubiący przygody na jedną noc. Ona romantyczka czekająca na tego jedynego. Możemy się domyślić jak skończy się ta historia. Wybuchania wielkie porządanie, które w szybkim czasie przeistoczy się w coś więcej- miłość. Noah nie będzie mógł sie oprzeć niewinnej dziewczynie mimo, że próbuje być na dystans. Kończy się wielkim happy endem. Ogólnie hostori jakich wiele, ale bardzo miło do poczytania. Polecam dla osób, które lubią zagłębić się w historię miłości z romansem i seksem w tle.

basia1301 | 2013-11-17
Na półkach: Przeczytane, Mam pdf

Jak dla mnie nie zwala z nóg :( Sądząc po okładce myślałam że można się spodziewać jakiś pikantnych scen niestety nic takiego jednak nie znalazłam.Jedna ze słabszych które w ostatnim czasie czytałam.

MIla25 | 2013-07-07
Przeczytana: 10 lipca 2013

Nie zachwyciła mnie niestety .

KailaaMoor | 2017-11-06
Na półkach: 2017, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 11 lipca 2017

Typowy romansik z odrobiną erotyki. Książka nie zachwyca, ale nie jest też zła. Daje to, czego czytelnik może oczekiwać po tego typu opowieściach.
Historia niewinnej, wierzącej w księcia z bajki i prawdziwą miłość (do czasu xD) Sabriny oraz Noaha - playboya, przystojnego, seksownego i obeznanego w kobietach. Oczywiście między Sabri a Noahem pojawiają się płomienie...
"Niespodziewanie" Noah, który zwykle był zadowolony przygodami na jedną noc, zapragnął kobiety na dłużej. Tyle, że ta kobieta decyduje się wyjechać na weekend by przeżyć romans z kimś innym... To tak prosta konstrukcja, że nie można spodziewać się po niej zbyt wiele, ale momentami można się pośmiać i akcja dobrze się klei.
Ogólnie jak na romans to całkiem nie najgorsza pozycja, choć jak już wspominałam, nie zachwyca.
Mimo tego mogę polecić każdemu, kto chcę poczytać coś luźnego i niewymagającego.