Pojętna uczennica

Dorie Graham Wydawnictwo: Harlequin Seria: Oblicza Namiętności literatura obyczajowa, romans
The Last Virgin
Lena Perl
Harlequin
dla kobiet erotyka książki dla kobiet literatura kobieca powieść ebook powieść erotyczna romans erotyka
The Last Virgin
literatura obyczajowa, romans
Lena Perl
Oblicza Namiętności

Fajny romans połączony z erotyką. Polecam

20394

Rewelacyjna książka.
Tyle miłosnych historii w jednej książce. Wszystkich dookoła otacza miłość. W niektórych przypadkach przechodzi kryzys, jednak miłość pokonuje wszystkie problemy.
Polecam

Książka typu : " Mam nadzieję że szybko się jej pozbędę" zarówno z półki jak i z pamięci.

Typowy romansik z odrobiną erotyki. Książka nie zachwyca, ale nie jest też zła. Daje to, czego czytelnik może oczekiwać po tego typu opowieściach.
Historia niewinnej, wierzącej w księcia z bajki i prawdziwą miłość (do czasu xD) Sabriny oraz Noaha - playboya, przystojnego, seksownego i obeznanego w kobietach. Oczywiście między Sabri a Noahem pojawiają się...

Na półkach: , , , , ,

Dawno nie czytałam tak słabej książki. Rozumiem, że romanse nie są zbyt ambitną lekturą, ale mimo wszystko niektórzy autorzy potrafią napisać coś z sensem. Jednak tutaj było to po prostu słabe do granic możliwości. Bohaterowie sami nie wiedzieli czego chcą i są bardzo irytujący. Nawet nie mam czego zbytnio pisać o tej książce.

Słaba

Fajna, lekka historia do przeczytania na raz.

W jednym zdaniu "Rozdziewi...łem ją więc teraz powinna na zawsze już być moja!!". Oczywiście kolokwialnie mówiąc. Typowa męska(szowinistyczna) logika. Nie mam nic do mężczyzn, ale Noah po prostu nie cierpię. Klasyczny typ mężczyzny, które rozumie po odebraniu niewinności dziewczynie okazuje się tą jedyną. Jakież to romantyczne:P Do Sabriny nic nie mam, ale tego Noah to...

Książka typu, przeczytać jak najszybciej i położyć na dnie szafy jako podkładka do lepszych tytułów :)

Książka nie powala.Jest bardzo przewidywalna a niektóre dialogi są nienaturalne i naciągane.Mimo tego czyta się ją przyjemnie i szybko.Początek jest niezbyt zachęcający ale od połowy robi się trochę ciekawsza.

• 2015
  • 2014
  • E-book
  • Przeczytane w 2014
  • 2020

Dodaj cytat z książki Pojętna uczennica