Tradycyjna kuchnia polska

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
kuchnia polska

To książka wyjątkowa i niepowtarzalna. Jest to zbiór najlepszych przepisów kulinarnych wybranych starannie z receptur przesłanych listownie do naszej redakcji. Zostały one opracowane i posegregowane na poszczególne działy tematyczne. Otrzymujecie Państwo ponad 500 przepisów na przygotowanie smacznych przekąsek, zup, różnych mięs, ryb, a także sałatek i oczywiście pysznych ciast. (oprac. Anna...

(oprac. Anna Janikowska)

Marita | 2015-02-07