Czekolada. Nowa harmonia smaku

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Jedność
Herbatka

"Czekolada. Nowa harmonia smaku" jest unikalnym na rynku polskim, przepięknie ilustrowanym albumem, przewodnikiem po świecie czekoladowych smaków. W pierwszej części książki odnajdziesz mnóstwo ciekawych wiadomości o historii "pokarmu bogów", związanych z nim zwyczajach oraz nowoczesnych i tradycyjnych technikach jego produkcji, zaś w drugiej oryginalne i zaskakujące przepisy - największe sekrety mistrzów czekolady. Dzięki nim wszelkie kulinarne dzieła - klasyczne i nowoczesne, słodkie i słone - zyskają nową, bo wzbogaconą o aromat czekolady, harmonię smaku.

xkx | 2015-11-21
Lou | 2013-03-30