Samoleczenie bursztynem

Wydawnictwo: Astrum
poradniki

Od pradawnych czasów ludzie przypisywali bursztynom nadzwyczajn? moc lecznicz?. Nie jest to bezpodstawny s?d, bowiem wspó?czesna medycyna docenia niezwyk?e w?a?ciwo?ci lecznicze tego minera?u. Leki sporz?dzane na jego bazie nale?? do najstarszych i najtrwalszych osi?gni?? medycyny sprzed wieków. Dzisiaj stosuje si? je powszechnie na ca?ym ?wiecie, m.in. na schorzenia reumatyczne, bóle g?owy, choroby przewodu pokarmowego, infekcje górnych dróg oddechowych. Ponadto bursztyny znakomicie wp?ywaj? na nasz nastrój i samopoczucie. Skorzystajmy wi?c z cudownych w?a?ciwo?ci naszego &polskiego z?ota& i zaopatrzmy nasz dom w bursztynow? nalewk?, bursztynow? lamp?, bursztynowe drzewko szcz??cia czy te? po prostu kilka bry?ek bursztynu. Lecznicza moc zawarta w z?ocistym minerale pomo?e nam przezwyci??a? choroby, s?abo?ci i trudy dnia codziennego.

iwona | 2013-08-30