Potęga samouzdrawiania

Tłumaczenie: Magdalena Witek
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
The Power of Self-Healing: Unlock Your Natural Healing Potential in 21 Days!
zdrowie, choroba, ból, moc, odnowa, regeneracja

Od dzisiaj nie musisz obawiać się chorób i bólu. Masz w sobie bowiem wszystko, czego potrzebujesz do pełni zdrowia. Dowiedz się, jak uwolnić swój samouzdrawiający potencjał przez wyeliminowanie z diety niezdrowych elementów, a włączeniu do niej produktów pobudzających naturalne zdolności twojego ciała do odnowy i regeneracji. W dążeniu do idealnego zdrowia pomogą najnowsze bezinwazyjne terapie przywracające równowagę ludzkiemu organizmowi. O skuteczności zawartych w książce technik świadczą inspirujące historie ludzie, którzy doświadczyli samouzdrawiania. Podobnie jak oni, możesz zastosować 21-dniowy program dzięki któremu Twoje ciało, umysł i dusza wkroczą na ścieżkę uzdrowienia. Masz w sobie zdrowie. Czas je wyzwolić.

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2013

źródło okładki: http://www.talizman.pl/potga-samouzdrawiania-p-8513.html