Księga sztuczek karcianych, trików i żartów

Tłumaczenie: Jerzy Żabierek
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
The best Book of Tricks ever!
rozrywka
Universe

I ty możesz zostać iluzjonistą! Ponad 250 sztuczek, trików i żartów, poczynając od najprostszych sztuczek karcianych oraz trików, do których można użyć wszystkiego, co znajdziemy pod ręką, aż po wyrafinowane prezentacje wymagające dużej zręczności. W wyborze sztuczek odpowiednich do naszych możliwości pomogą oznaczenia stopnia trudności - w skali od 1 do 10 - umieszczone przy każdej z...

I ty możesz zostać iluzjonistą!

W wyborze sztuczek odpowiednich do naszych możliwości pomogą oznaczenia stopnia trudności - w skali od 1 do 10 - umieszczone przy każdej z nich.

* Żarty i kawały
* Sztuczki karciane
* Sztuczki barowe
* Sztuczki z przedmiotami codziennego użytku

źródło opisu: www.antykwariat.waw.pl

źródło okładki: www.antykwariat.waw.pl

justine4 | 2013-04-13
Przeczytana: 2000 rok

Książkę przeczytałam dawno temu, będąc młokosem, ale od czasu do czasu lubię do niej wrócić - chyba więcej ubawu mam ze stylu w jakim autor opisuje poszczególne sztuczki niż z samych żartów.
Nie mam książki przed sobą, ale pamiętam na przykład wstęp do zabawy w chowanego bez szukania, która polega na tym, że tylko jedna niewtajemniczona osoba (najczęściej najmniej lubiana) chowa się gdzieś, a reszta uczestników tak naprawdę olewa całą zabawę :D We wspomnianym wstępie autor pisze coś w stylu: "Jeżeli jest sobotni wieczór, siedzicie w domu i najciekawszym filmem jaki posiadacie jest relacja z narodzin waszej siostry zagrajcie w chowanego bez szukania" Na końcu, gdy wrobiona osoba zaciera ręce zadowolona ze swojej genialnej kryjówki, autor radzi wyjść na piwo :)