Praca. Kochaj albo rzuć!

Wydawnictwo: Złote Myśli
praca, sukces
poradniki
shaloma

W swoim życiu spotykamy wielu ludzi bardzo zestresowanych. Praca, którą wykonują, ich przytłacza, powoduje nerwowość i zmniejsza radość życia. Bierze się to z tego, że najpewniej to, co robią, nie jest dopasowane do ich wartości, do tego, co jest dla nich ważne, lub całkowicie mija się z pojęciem "predyspozycje zawodowe". Mają przez to obniżone poczucie własnej wartości, nie wierzą, że mogą coś zmienić, boją się, że stracą źródło utrzymania.

Do kogo skierowana jest publikacja „Praca. Kochaj albo rzuć!”?

Logo portaluSkoro zainteresował Cię tytuł tej książki, prawdopodobnie jesteś osobą, która poszukuje pracy, dla której zmiana pracy byłaby czymś dobrym, lub która chce pomóc komuś, kto ma problem w tym zakresie. Ebook „Praca. Kochaj albo rzuć!”, którego patronem medialnym jest portal literacki "Wspieramy młodą twórczość", jest poświęcony rozwojowi osobistemu w zakresie pracy zawodowej. Skłania do refleksji na temat własnych wartości, którymi każdy z nas powinien się kierować przy wyborze swojej ścieżki kariery.

Spośród innych poradników wyróżnia się licznymi przykładami i anegdotami wziętymi z życia, a więc bliskimi czytelnikowi, które dodatkowo opatrzono zabawnymi rysunkami. Wyróżnia go też przystępny, humorystyczny język sprawiający, iż czyta się go lekko, łatwo i przyjemnie, jednocześnie bez problemu przyswajając zawarte w nim treści. Ma olbrzymi ładunek motywującej energii. Pomaga określić cele zawodowe.

źródło opisu: www.zlotemysli.pl

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl/prod/12273/praca-kochaj-a...»

Radek | 2017-06-04
Przeczytana: 03 czerwca 2017

Ta książka jest jak esencja - mała objętość, ale duża moc ;) Polecam tym, którzy niby chcą zmienić pracę, ale cały czas szukają wymówek, że "jeszcze nie teraz".
Muszę też pochwalić autorkę za sposób wysławiania się - jest na wysokim poziomie, mimo to osoby nieoczytanie nie będą miały problemu ze zrozumieniem. W dzisiejszych czasach wydaje się tyle językowych potworków, że ta cecha książki nie jest już tak oczywista ;)

Michał | 2014-09-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, E-booki
Przeczytana: 20 września 2014

Ostro, konkretnie i bez zbędnego patyczkowania się. Polecam przeczytać gdy ktoś jest w zawodowej, ślepej uliczce.

sylwia1583 | 2017-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2017