Czupieńki. Gwiazdka

Tłumaczenie: Ewa Kozyra-Pawlak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Czupieńki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Media Rodzina
Jakub

Pierwsza z serii czterech książeczek znakomitej spółki autorskiej, przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ich bohaterami są Czupieńki, które noszą wielkie kapelusze i mieszkają w lesie w domkach na drzewach. Pewnego razu znalazły w śniegu gwiazdkę, która prawie już nie świeciła, i zaopiekowały się nią. Dobrze się stało, bo zbliżał się właśnie czas Bożego Narodzenia.

źródło opisu: http://mediarodzina.pl/prod/95/Czupienki--Gwiazdka

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/prod/95/Czupienki--Gwiazdka

Przeczytana: 11 grudnia 2017

Wspaniała książka dla dzieciaków np do zabawy w notatki plastyczne :)
Polecam

Książeczka jest PRZEUROCZA !!! Czytamy ją przed każdym Bożym Narodzeniem, odkąd syn miał 2 latka ;) i będziemy pewnie do niej wracać, aż nam się kiedys w końcu znudzi. W co jednak wątpię :)

Również przepiękne ilustracje Pawła Pawlaka.

Abdita | 2013-10-27
Przeczytana: 27 października 2013

Bardzo sympatyczna opowiastka dla najmłodszych ale przede wszystkim cudowne ilustracje Pawła Pawlaka. Klasa sama w sobie. Kapitalny kontrast między ciepłymi, sympatycznymi stworkami a dość mrocznym i może troszkę przerażającym lasem. Świat w który chciałoby się wejść i trochę pomieszkać.