Gwiazdka z nieba

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książka z Zebrą". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: EZOP Agencja Edytorska
jagarkar

Wzruszająca pełna fantazji bajka o małym chłopcu Tomaszku, bardzo małym pluszowym misiu i jeszcze mniejszej śnieżynce Śmieszynce oraz o pewnej deszczowej wigilijnej nocy, kiedy przygoda ta się rozpoczyna. Opowieść o przyjaźni i sile marzeń, które jednego z naszych bohaterów zaprowadzą aż na Mleczną Drogę. I o tym, że marzenia się spełniają, jeżeli tylko mamy odwagę marzyć „odlotowo”. Dla...

Dla dzieci od lat 4.

źródło opisu: Agencja Edytorska Ezop, 2012

źródło okładki: http://ezop.com.pl/produkty-dla-dzieci,produkt,gwiazdka-z-nieba

Na półkach: Przeczytane, Ezop

Uwielbiam książki o tematyce bożonarodzeniowej. Sprawiają, że ten świąteczny klimat jeszcze bardziej mi się udziela i zapał do przygotowań jest jeszcze większy. Po takie książki sięgamy już pierwszego grudnia i czytamy co wieczór inną opowieść. A gdy przeczytamy już wszystkie - zaczynamy maraton na nowo. Więc jak się pewnie domyślacie - wciąż brakuje nam nowych bożonarodzeniowych bajeczek. Co prawda, te co mamy wcale nam się nie nudzą, ale fajnie jest powiększać tę naszą świąteczną kolekcję :)

Tym razem chciałabym Wam polecić przecudną bajeczkę pt. "Gwiazdka z nieba". To urocza, bardzo ciepła opowieść o pewnym chłopcu i jego malutkim misiu. Była Wigilia. Tomeczek z niecierpliwością wypatrywał na niebie pierwszej gwiazdki. Nie mógł się doczekać, aż przyjdzie Święty Mikołaj i przyniesie mu jego wymarzona zabawkę - kukiełkę na patyku, dzięki której będzie mógł bawić się razem z babcią w prawdziwy teatr. A ponieważ gwiazdka wciąż nie chciała się pojawić, a Mikołaj wciąż nie stukał do...

Maya | 2015-02-20
Przeczytana: 19 lutego 2015

Koniecznie - w okresie bożonarodzeniowym i tuż po nim, kiedy dzieci zalewa fala nowych zabawek... Naprawdę chwyta za dziecięce serce, a i mnie głos zadrżał... :)

Jaga | 2016-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2016

Wzruszyła mnie chyba bardziej niż moich synów :) prosta opowieść o przyjaźni, o tym, że bycie z kimś kogo kochamy (nawet jeśli jesteśmy tylko małymi pluszowymi misiami) jest bardzo ważne :)

Ola JB | 2016-12-07
Przeczytana: 06 grudnia 2016