Gryzmoł

Wydawnictwo: Bajka
mozartiwieloryb

Gryzmoł ma kilka lat, głowę pełną szalonych pomysłów i... duszę artysty. Do szczęścia potrzebne mu są wyłącznie kredki i farby. Gryzmoł tworzy swoje rysunki wszędzie – na suficie, na płotach, ścianach, na obrusie, w zeszycie. Są dla niego jednocześnie spełnieniem potrzeby nieustannego tworzenia, jak i źródłem wielkiej radości. Napisana przez Dorotę Gellner, a zilustrowana przez Ewę Poklewską-Koziełło, rymowana opowiastka o Gryzmole to przeznaczona dla młodszych dzieci entuzjastyczna pochwała nieskrępowanej, twórczej zabawy jako niezbędnego elementu dzieciństwa.

ziza | 2013-05-09
Przeczytana: 09 maja 2013

Teksty mistrzowskie, z Gryzmoła można się nieźle pośmiać, świetnie napisane, książeczkę można czytać partiami bądź jednym tchem, wielokrotnie:) Ogromnie polecam:)

od śmiechu aż brzuch boli , polecam

Przeczytana: 05 października 2013

Zabawna opowieść Gryzmoła. Ciekawe ilustracje.

Marcelina | 2016-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2016