Ciekawe, co myśli o tym królowa

Wydawnictwo: Dwie Siostry
joly_fh

Zwariowana kartonowa książeczka dla małych i dużych miłośników absurdu.

Witajcie na książkowej karuzeli zaskakujących i zabawnych skojarzeń! Tu wszystko jest możliwe: bocian motocyklista, robot jedzący sztućcami, kosmiczna gra w piłkę... Ilustracje w stylu retro i brawurowy wierszowany tekst zabiorą was na zwariowaną, nieprzewidywalną przejażdżkę. Kwa, kwa i jeszcze raz kwa!

źródło opisu: Wydawnictwo Dwie Siostry, 2013

źródło okładki: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/

Magda | 2018-09-27
Przeczytana: 27 września 2018

Zabawna gra skojarzeń, acz jak dla mnie mało błyskotliwe. Dobre, ale nie zachwycające, o.
Nic nie wnosi, nie widzę przesłania, ale może jestem zbyt ślepa, by je dostrzec :)
Zapewne określenie "absurd" pasuje.

Maya | 2014-03-21
Przeczytana: 24 marca 2014

Genialnie abstrakcyjna! Fantastycznie absurdalne skojarzenia!

eddek | 2013-10-10
Przeczytana: 10 września 2013

Boska książka. Rzeczywiście, dla małych i dużych miłośników absurdu - czytam ją mojej dwuletniej córeczce i podoba się nam obu :-)