Kulturystyka

Leszek Michalski Wydawnictwo: Buchmann poradniki
poradniki
Buchmann
836022093X

Na książkę natrafiłem przypadkowo, ale uważam że jest dobrą pozycją dla ludzi którzy rozpoczynają pracę nad sylwetką i chcą to zrobić na odpowiednim poziomie. Zdjęcia i opisy ćwiczeń zwracające uwagę na ważne elementy i pozwalają na wdrożenie treningu w życie. Piszę to z punktu widzenia osoby ćwiczącej stosunkowo regularnie od kilku lat, ale tylko dla poprawienia własnego samopoczucia i nadaniu ciału trochę lepszych kształtów - całkowicie amatorsko. Prócz tego skromne informacje odnoszące się do prawidłowego odżywiania oraz propozycje posiłków. Uważam to za ogromny plus. Jako że książkę mam ładnych parę lat, mogę stwierdzić że to właśnie z niej zaczerpnąłem wiele informacji dotyczących efektywnej pracy nad sylwetką.
Pozycja z pewnością nie dla profesjonalistów, bo tych informacje zawarte w niej mogą rozśmieszyć. Są to dobre, solidne podstawy - moim zdaniem wystarczające amatorom.

• Sport

Dodaj cytat z książki Kulturystyka