Kulturystyka

Wydawnictwo: Buchmann
836022093X
poradniki

Autor jest trenerem kadry narodowej juniorów w kulturystyce Polskiego związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, wykładowcą na kursach instruktorskich, członkiem prezydium zarządu PzKFiTS, sędzią klasy międzynarodowej. Napisana przez niego książka to kompleksowy instruktaż kształtowania sylwetki. W poradniku znajdziemy:* zestawy ćwiczeń dla początkujących i zaawansowanych* 32 ćwiczenia modelujące ciało, redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej, poprawiające samopoczucie dla kobiet* 39 ćwiczeń budujących, kształtujących, poprawiających sylwetkę i stymulujących wzrost testosteronu dla mężczyzn* szczegółowy opis mięśni* propozycje treningu w terenie dla kobiet i mężczyzn* opis treningu wspomagającego tempo przemian metabolicznych w organizmie* przykładowe programy dietetyczne* dziennik postępów treningowych

Ziuju | 2015-04-19

Na książkę natrafiłem przypadkowo, ale uważam że jest dobrą pozycją dla ludzi którzy rozpoczynają pracę nad sylwetką i chcą to zrobić na odpowiednim poziomie. Zdjęcia i opisy ćwiczeń zwracające uwagę na ważne elementy i pozwalają na wdrożenie treningu w życie. Piszę to z punktu widzenia osoby ćwiczącej stosunkowo regularnie od kilku lat, ale tylko dla poprawienia własnego samopoczucia i nadaniu ciału trochę lepszych kształtów - całkowicie amatorsko. Prócz tego skromne informacje odnoszące się do prawidłowego odżywiania oraz propozycje posiłków. Uważam to za ogromny plus. Jako że książkę mam ładnych parę lat, mogę stwierdzić że to właśnie z niej zaczerpnąłem wiele informacji dotyczących efektywnej pracy nad sylwetką.
Pozycja z pewnością nie dla profesjonalistów, bo tych informacje zawarte w niej mogą rozśmieszyć. Są to dobre, solidne podstawy - moim zdaniem wystarczające amatorom.

Mateusz | 2016-01-21
Karolina | 2011-04-22