Udane wesele - e-book

5 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

adorable | 2012-06-22
Przeczytana: 16 czerwca 2012

Przygotowania do ślubu i wesela często spędzają sen z powiek nie tylko przyszłemu małżeństwu, ale również ich rodzicom, rodzeństwu, starszym. Każdy pragnie, aby ten dzień był piękny i jedyny w swoim rodzaju. Najważniejszym zadaniem jest zapięcie wszystkiego na ostatni guzik.
Im bliżej do uroczystości, tym zaczyna pojawiać się więcej wątpliwości, problemów i niedociągnięć. Przyszli Młodzi denerwują się i boją, że coś wyjdzie nie tak. Stres związany z przygotowaniami może doprowadzić do wielu konfliktów, nieporozumień i nieprzyjemnych sytuacji. Jak temu zapobiec i w przedślubnym rozgardiaszu nie zatracić siebie oraz nie zapomnieć o tym, co jest głównym celem zaślubin? Warto zapoznać się z e-bookiem „Udane wesele” Jolanty Valentin.

„Udane wesele” to świetny poradnik, który pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości związane z organizacją weselnej imprezy. Zainteresowani znajdą tu dosłownie wszystko – zaczynając od wyboru...

Enn | 2013-09-21
Przeczytana: kwiecień 2013