Koszmarny Karolek i pokrętne przekręty

Tłumaczenie: Maria Makuch
Cykl: Koszmarny Karolek- dla młodszych dzieci (tom -)
Wydawnictwo: Znak emotikon
Horrid Henry's Fearsome Four
9788324019915
Ag2S

Cztery najlepsze historyjki dla wielbicieli Karolka! W swoich najnowszych przygodach Koszmarny Karolek, potwór i geniusz w jednym, nauczy was jak pozbyć się: - ohydnego prezentu od ciotecznej prababci, - wrednych wszy, - rywali na boisku piłkarskim, - nieznośnych urodzinowych gości. I wielka niespodzianka dla prawdziwych fanów Karolka! Koszmarne państwa-miasta oraz karolkowe kółko i krzyżyk...

Cztery najlepsze historyjki dla wielbicieli Karolka!

- ohydnego prezentu od ciotecznej prababci,
- wrednych wszy,
- rywali na boisku piłkarskim,
- nieznośnych urodzinowych gości.

I wielka niespodzianka dla prawdziwych fanów Karolka! Koszmarne państwa-miasta oraz karolkowe kółko i krzyżyk dołączone do każdej książki!

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3707,Kosz...»

Monia0420 | 2015-08-29
Na półkach: Przeczytane, Dzieciństwo

Książka z mojego dzieciństwa, przeczytana kilka razy. Kiedyś wydawała mi się śmieszna i przyjemna do czytania. Teraz wydaje mi się niezbyt wychowawcza jednak niektóre fragmenty, mimo upływu czasu, mnie rozśmieszyły.

jagarkar | 2014-09-21
Przeczytana: 21 września 2014

Zastanawiam się, dla kogo przeznaczona jest ta książka. Wydaje mi się, że jeśli Koszmarny Karolek stanie się idolem jakiegoś wyjątkowo nieznośnego dzieciaka, rodzice mogą mieć spory problem.

AgnElsha | 2015-06-30
Na półkach: Przeczytane, Inne

Zabawna książka dla dzieci ze starszych klas podstawówki, chociaż trochę nie wychowawcza.

Dorota | 2017-08-01
katekasiasta | 2017-05-12