Podróż międzyplanetarna

Tłumaczenie: Anonim, Marianowicz Antoni, Słonimski Antoni, Świderska Alina, Pawlak W.
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Humoreski". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy
satyra
Wkp

Pośmiertnie wydany satyryczny zbiór opowiadań Marka Twaina. "Dla naszych pasażerów nasze przedsiębiorstwo jest rozrywką – dla nas przede wszystkim interesem. Bliższych informacji na temat frachtu, zakwaterowania, trasy i tym podobnych spraw udziela mój wspólnik; moja osobista odpowiedzialność rozpoczyna się z chwilą załadowania komety. Jest rzeczą niezbędną, aby w chwili takiej jak obecna...

Pośmiertnie wydany satyryczny zbiór opowiadań Marka Twaina.

"Dla naszych pasażerów nasze przedsiębiorstwo jest rozrywką – dla nas przede wszystkim interesem. Bliższych informacji na temat frachtu, zakwaterowania, trasy i tym podobnych spraw udziela mój wspólnik; moja osobista odpowiedzialność rozpoczyna się z chwilą załadowania komety. Jest rzeczą niezbędną, aby w chwili takiej jak obecna duch mój nie był zaprzątany drobnymi, kupieckimi szczegółam."

źródło opisu: Własne

źródło okładki: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=62564

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!