Pierwszy ogród. Wspomnienia Janusza Weissa

Wydawnictwo: Zwierciadło
grażyna

Sentymentalny powrót do lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Janusz Weiss wspomina czasy dzieciństwa spędzonego w powojennej Warszawie. Dom na rogu Chałubińskiego i Alei Niepodległości, w którym się wychował i przylegający do niego ogród, to miejsce skąd słynny dziennikarz wyruszył w podróż swojego życia. Janusz Weiss - dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, artysta kabaretowy,...

Janusz Weiss - dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, artysta kabaretowy, współtwórca Radia ZET.

źródło opisu: http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/84,pierwszy-ogrod...(?)

źródło okładki: http://ksiegarnia.zwierciadlo.pl/files/Pierwszy%20ogrod_200%20dpi.jpg

Bożena1 | 2013-12-10

Bardzo lubię słuchać audycji prowadzonych przez Pana Janusza Weissa, dlatego też z ciekawością przeczytałam jego sentymentalną, biograficzną podróż. Tak szczerze, to trochę brakowało mi w niej swady i humoru autora.

kaka | 2016-06-05

Rzecz o dzieciństwie Janusza Weissa. Najlepsze jak przyciął sobie jajka suwakiem. Ale takich smaczków jest więcej.

allegrita | 2018-02-06
Na półkach: Przeczytane, Biograficzne