Wyryte w sercu. O dziesięciu przykazaniach.

Tłumaczenie: Stanisław Bocian
Wydawnictwo: Esprit
Engraved on Your Heart. Living the Ten CommanmentsDay by Day
religia
Anna

Bill Hybels jest dobrze znany czytelnikom ze świetnych, pisanych zrozumiale i jasno książek o chrześcijaństwie. Tym razem pisze o samym rdzeniu i podstawie wiary, zastanawiając się nad dziesięcioma przykazaniami i nad tym, jakie znaczenie mogą mieć dzisiaj w naszym życiu. Nie są one tylko zbiorem zakazów i nakazów, jak powszechnie się je rozumie, ale pełną miłości i troski nauką samego Boga, mającą ukazać człowiekowi drogę do prawdziwego szczęścia. Wyryte w sercu pomoże ci odkryć nieprzemijającą prawdę ukrytą w tych prawach. Znajdziesz w niej wskazówki pomagające praktykować Dziesięć Przykazań w swoim codziennym życiu.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: strona wydawnictwa Esprit, http://www.esprit.com.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!