Wyspa zapomnienia

Cykl: Ciąża i namiętność (tom 2) | Seria: Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Wanted by Her Lost Love
Karin

Ryan, przekonany, że narzeczona go zdradziła, wyrzuca ją z domu. Na otarcie łez daje jej czek na dużą sumę. Będąca w ciąży Kelly rzuca studia w Nowym Jorku i znajduje pracę w obskurnej restauracyjce w Houston. Ryana niepokoi fakt, że Kelly nie zrealizowała czeku. Uświadamia sobie, że nie przestał jej kochać. Odnajduje ją i proponuje, by wróciła i zamieszkała z nim w domu na wyspie, o którym kiedyś marzyła...

źródło opisu: Harlequin, 2013

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/ksiazki/wyspa-zapomnienia

ardnaskela | 2017-10-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebook

Wolę Mayę Banks w takim właśnie tradycyjnym wydaniu, bez menage a trois, bez szkockich górali w kiltach czy też jakiś super nadprzyrodzonych mocy.

Jak na Harlequin to jest świetna książka. Okładka tandetna ale cóż poradzić. Czytałam ebooka w oryginale i świetnie się bawiłam. Autorka popełniła jeszcze kilka historii z podobnym motywem przewodnim. Wszystkie fajne.

Świetnie napisane, duża radość czytania. Polecam.

Mak | 2014-03-24

Książka niemal pod każdym względem idealna. Opowiadania Mayi Banks na ogół są interesujące, ale to wyjątkowo przypadło mi do gustu. Wiem już, że chętnie będą do niego wracać.

Postawa Ryana była dla mnie zaskakująca, oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Spodziewałam się zemsty, wrogości, albo czegoś w tym stylu, a jednak bohaterowie dążyli do zgody.

Zachowania bardzo życiowe. Była intryga, a Ryan i Kelly reagują tak, jak zapewne zareagowałoby większość z nas.

Z całej czwórki przyjaciół, to Ryan jest najmniej cyniczny, czym oczywiście wzbudził moją sympatię. I na szczęście nie zalicza się do mężczyzn, którzy bronią się przed miłością, a dopiero na koniec przychodzi olśnienie. Taki schemat staje się nudny.

Polecam!!

Aleksandra | 2017-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2017

Będąca w siódmym miesiącu ciąży Kelly jest zszokowana i zaskoczona,gdy w podrzędnej restauracyjce w Houston,w której pracuje pojawia się Ryan,jej były narzeczony.Pół roku wcześniej Kelly została zaatakowana przez jego brata,który usiłował ją zgwałcić i tym sposobem pozbyć się kobiety.Ryan zraniony i wściekły wyrzucił ją rzucając w twarz czek na pokaźną sumę,nie wysłuchawszy nawet tłumaczenia i błagania o uwierzenie Kelly,a nie bratu.Gdy Kelly nie zrealizowała czeku,Ryan postanowił ją odnaleźć i dowiedzieć się,dlaczego.Był zaskoczony,że była narzeczona spodziewa się dziecka,ale z góry założył,że ojcem może być zarówno on jak i jego brat.Fatalnie wyglądająca Kelly,jej niedożywienie,ciężka praca fizyczna ponad siły oraz ryzyko groźnej choroby zagrażającej życiu matki i dziecka spowodowały,że Ryan postanawia zabrać ją ze sobą z powrotem do Nowego Jorku i opiekować się nią i dzieckiem aż do porodu.Razem wyjeżdżają wkrótce na tydzień na rajską wyspę St.Angelo,gdzie Kelly zawsze marzyła...

wiola | 2016-05-15

Oskarżenia, miłość, spokój, ciąża i zaufanie od wszystko zawarte w niewielkim romansie.

gosiurka | 2014-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2014

Na okładce o brzuszku zapomnieli ,tzn o ciąży. Jeszcze nie widziałam żeby jakaś kobieta w 6 miesiącu ciąży (w którym zaczyna się akcja książki) miała płaski brzuch. Bardzo romantycznie o odzyskanej miłości i potrzebie zaufania.

Mojmira | 2013-03-11
Przeczytana: 10 marca 2013

Ściskająca za serce w pewnych momentach. Gra na emocjach.

ZakochanaOna | 2015-12-03
Na półkach: Przeczytane, 2015, Współczesne
Przeczytana: 03 grudnia 2015

Przekonałam się, że Maya Banks jest naprawdę porywającą pisarką. Z każdą przeczytaną stroną 'Wyspy zapomnienia' byłam coraz bardziej nienasycona i głodna kolejnych słów. Cała seria 'Ciąża i namiętność' bardzo przypadłą mi do gustu i zapewniam, że przy tych książkach nie da się nudzić :)

Taka sobie zwykła historyjka, a wciąga :)

beti | 2017-01-08
Przeczytana: 08 stycznia 2017

wzrusza nie nudzi.jestem porażona jak ludzie daleko mogą się posunąć w swojej nienawiści