Kompendium wiedzy o zarządzaniu projektami (PMBoK) - wydanie 4

A guide to the project management body of knowledge PMBoK guide - 4th edition
9788391946282
poradniki
Wieruch

Polskie wydanie PMBOK Guide 4 Edycja jest podstawowym źródłem informacji i rzeczywistym wyznacznikiem światowych standardów w dziedzinie zarządzania projektami. Jest to jeden z najlepszych i najbardziej wszechstronnych podręczników prezentujących powszechnie akceptowaną wiedzę i rozwiązania potrzebne do skutecznej realizacji projektów. Niniejsze wydanie uaktualniono o najnowszą wiedzę oraz...

Niniejsze wydanie uaktualniono o najnowszą wiedzę oraz rozwiązania w dziedzinie zarządzania projektami. Skupiliśmy się przede wszystkim na poprawieniu spójności, przejrzystości oraz przystępności, aby ułatwić zrozumienie i stosowanie przedstawianej tu wiedzy. Poprawiono schematy przepływu danych dla poszczególnych procesów tak, by pokazać inne procesy powiązane z nimi poprzez wkłady i rezultaty. Dopracowano opisy procesów oraz zmieniono ich układ. Nowe wydanie zawiera także dodatek omawiający najważniejsze umiejętności interpersonalne, wykorzystywane przez kierownika projektu w zarządzaniu przedsięwzięciem.

źródło opisu: https://www.mtdc.pl

źródło okładki: https://www.mtdc.pl

Wieruch | 2013-02-09

Niestety książka ta nie jest najlepszą pozycją do nauki metodyki PMBoK. Każda strona jest podobna, w rozdziałach powtarzają się te same schematy, a nawet te same zdania. Przy czytaniu ma się wrażenie, że trzyma się w ręku ustawę, a nie książkę do nauki. Lepsza pod względem przestępności jest wersja angielska. Lepiej zainwestować w inne książki na rynku.

lbadura | 2013-08-08
Przeczytana: 15 lipca 2013

po trzech intensywnych miesiacach nauki w koncu udalo mi sie zdac egzamin PMP. Wiedza zawarta w kompendium PMBOK jest podstawa dobrego zarzadzania, nie tylko projektow. Polecam.

Tomek Księżopolski | 2015-07-23
Przeczytana: 05 listopada 2015