Psychologia starzenia się

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
the psychology og ageing
livrer

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/21905/psychologia-starzenia-sie.html

AgaSok | 2018-03-24
Przeczytana: 23 marca 2018

Autor w sposób prosty i przejrzysty przeprowadza przez zagadnienia związane z procesem starzenia. Dla mnie, laika, najciekawszy był rozdział o układzie nerwowym i pracy mózgu. Rozdział o demencji trochę dołujący, ale szybko się otrząsnęłam i wzięłam do działania, zanim mnie starość dopadnie. Pozycja dla zainteresowanych tematem.

jovin | 2015-03-03
Przeczytana: 02 marca 2015

Z przykrością stwierdzam iż książka ta nie tylko niemal zamordowała mnie swoją jakże pooorywającą treścią, ale przy okazji przez kilka dobrych godzin próbowała wpędzić mnie w kompleksy.
Jest napisana bardzo ciężkim i wyjątkowo nieprzystępnym językiem, a przy tym nie niesie ze sobą żadnych odkrywczych i drogocennych treści. Czytanie tej książki to prawdziwa mordęga. Nigdy więcej! A szkoda, bo tytuł jest obiecujący...