Terrarium. Poradnik dla początkujących

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
terrarium, hodowla, fauna i flora
poradniki

żaby, jaszczurki, węże i ptaszniki są fascynującymi zwierzętami domowymi, które z łatwością można obserwować w terrarium. W poradniku tym opisane są racjonalne sposoby ich hodowli i pielęgnacji oraz podane wskazówki dotyczące utrządzenia terrarium.

Paulina Nowicka | 2016-07-04
Przeczytana: 03 maja 2016

Nie jestem szczególnie zawiedziona. Kupiłam tę książkę za 5 zł i więcej nie polecam wydać. Jest to książka dla NAPRAWDĘ początkujących. Ja (również początkująca - jednak posiadająca podstawową wiedzę) nie dowiedziałam się niczego nowego (szukałam informacji o agamach brodatych).

rutek08 | 2016-03-12
Magdalena | 2015-08-10