Astrologia i twój horoskop

Marija

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Korneliusz | 2016-06-23
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ezoteryka

Pamiętam, że była to pierwsza moja książka dotycząca zagadnienia astrologii. Informacje w niej zawarte obejmowały szeroki zakres terminów astrologicznych. Od wyjaśnienia podstawowych pojęć, po opisy planet oraz typów zodiakalnych. Została przedstawiona też cała metodyka wykreślania horoskopu, co w obecnej dobie programów komputerowych nie jest może już takie istotne, ale warto to wiedzieć. Na duży plus zasługują dodatki opisujące horoskopy z innych kultur:Chin, Azteków, Celtów oraz Galów. Polecam dla osób początkujących!

lex | 2013-03-17
Na półkach: Przeczytane, Astrologia
Przeczytana: 14 września 2008

Jak to podręcznik (albo coś w tym rodzaju) nie przeczytałem "od deski do deski". Niewiele nowości, stara książka, ale zawsze to warto i jakiś element horoskopu był jednak dla mnie nowy.

Yuzuki | 2016-05-20
Na półkach: Przeczytane, Ezoteryka