Wielki piknik

8 (10 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Picknick met taart
978-83-62566-12-9
valkiria

Państwo Psytulińscy wraz z przyjaciółmi postanowili urządzić wielki piknik ze smakowitymi tortami . Podekscytowane zwierzęta wyruszyły w poszukiwaniu dobrego miejsca na majówkę. Gdy po wielu perypetiach dotarły na polanę, okazało się , że torty zniknęły! Co wydarzyło się po drodze? Co stało się z tortami? Jak zakończył się wielki piknik? „Wielki piknik” to trzymająca w napięciu powieść bez...

„Wielki piknik” to trzymająca w napięciu powieść bez słów, do wielokrotnego oglądania, wspólnych poszukiwań i czytania po swojemu. Kontynuacja kultowej książka Thè Tjong-Khinga „Gdzie jest tort?”.

źródło opisu: www.eneduerabe.eu

źródło okładki: www.eneduerabe.eu

Kamil | 2017-05-22
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 22 maja 2017

Rewelacja. Nie ma tekstu więc sami prowadzimy historię i pozwala nam zadecydować jakie wartości przekażemy dziecku

J_85 | 2017-10-30
Przeczytana: 30 października 2017