Książka Roku 2018

Wydawnictwo: Tatarak
From Head to Toe
Eric Carle, Carle
joozinek

Tym razem Eric Carle zaprasza dzieci do wspólnej gimnastyki. Dołączcie do tupiących, kopiących, skaczących i wyginających się zwierzaków. Sprawdźcie, jak wiele rzeczy potraficie zrobić!

źródło opisu: http://tatarak.com/index.php

źródło okładki: http://tatarak.com/index.php

kwiatek29 | 2013-11-26
Przeczytana: listopad 2013

Kolejna po "Bardzo głodnej gąsienicy" Erica Carle,książeczka całokartonowa,a przede wszystkim nasz bestseller numer dwa.Tym razem autor zaprasza do wspólnej gimnastyki,razem z tupiącymi,skaczącymi i wyginającymi ciała zwierzętami.Starszy od razu dał się wciągnąć w zabawę w naśladowanie zwierzątek i wciąż chciał od nowa.Dobra zabawa murowana.

Reniek | 2014-02-17

Super książka!Bardzo dobry pomysł na zabawę rodzica z dzieckiem, wykonywanie akrobacji takich jak zwierzątka sprawie wiele radości.Polecenia są w formie wierszyków.Noi oczywiście śliczne ilustracje jak we wszystkich książeczkach pana CArle.Polecam!

Donia | 2014-07-03
Na półkach: Przeczytane, Maluszki
Przeczytana: 02 lipca 2014

Ta książeczka długo czekała na półce aż mój Maluszek się nią zainteresuje...oczywiście trochę tego czasu było z mojej winy - zupełnie o niej zapomniałam. Od wczoraj "Od stóp do głów" jest naszym nierozłącznym towarzyszem codziennych zabaw. Jest to dobry początek do tworzenia własnych akrobacji i ciekawy sposób by skłonić dzieci do gimnastyki :) Jedyny dla mnie minus to wygląd ludzi (zwierzęta wyglądają dla mnie ok ale ludzie bardzo dziwnie), ale Maluszkowi to zupełnie nie przeszkadza.

książek: 1996
Asia-Polihymnia | 2013-11-08
Na półkach: Przeczytane, Dla maluszków

Kolejna ciekawa książeczka Erica Carle.Tym razem dla energicznego malucha (18 m-cy +). Okazja, aby poruszać się razem z różnymi zwierzętami.

julka | 2018-07-20
Na półkach: 2018, Boboteczka, Przeczytane