Trening siłowy

Wydawnictwo: Bellona
sport

Poradnik dla początkujących ćwiczenia z ciężarkami, uczy efektywnego budowania siły. Autor zaczyna od porad dotyczących oceny kondycji, następnie omawia odpowiednią dietę i przyrządy. Przedstawia wiele ćwiczeń na klatkę piersiową, plecy, ramiona, ręce, nogi i tors, a potem przechodzi do szczegółowych planów treningowych opracowanych w taki sposób, aby każdy mógł rozwijać się, ćwicząc w odpowiadającym mu tempie.

fanofrhodes | 2014-11-24
Na półkach: Przeczytałem, Przeczytane