Rodzicielstwo po rozwodzie

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Separacja i rozwód to bardzo trudny moment dla wszystkich członków rodziny. Jednak to dzieci najbardziej odczuwają skutki tych zmian. Zamiast jednego domu, który zapewniał im bezpieczeństwo i miłość, mają teraz dwa, i często stają wobec wyborów, na których dokonywanie nie są wcale gotowe. Rodzicielstwo po separacji to poradnik, z którego dowiadujemy się, jak rodzice mimo rozczarowań związanych z separacją, mogą nadal wspólnie angażować się w wychowanie dzieci, aby stworzyć im warunki do prawidłowego rozwoju.Autorka porusza wiele interesujących i ważnych kwestii, takich jak rola macochy i ojczyma, współpraca z byłym partnerem lub utrzymywanie autorytetu rodzicielskiego w trudnym okresie zmian.

Pucka69 | 2015-04-20
Figunia33 | 2013-06-18