Zapach luksusu

Cykl: Wybrańcy Losu (tom 9) | Seria: Harlequin Saga
Wydawnictwo: Harlequin
Last bachelor
aleczka

Popełnione w młodości błędy zniechęciły Joego Turnera do małżeństwa. Decydując się na fikcyjny ślub z poznaną w klubie golfowym czarującą kelnerką, emigrantką z Europy Wschodniej, której chciał pomóc w uzyskaniu obywatelstwa w Stanach, Joe ani się spodziewał, że ów tymczasowy związek obudzi w nim opiekuńcze instynkty. Od początku zdawał sobie sprawę, że prześliczna, tryskająca życiem Ginger ma swoje tajemnice, jednak jej niewinna buzia potrafiła zmylić każdego - nie wyłączając klanu Turnerów. Czy Joe pozwoli jej odejść, kiedy prawda wyjdzie na jaw?

źródło opisu: Wydaw. Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: Allegro.pl

aleczka | 2013-02-01
Na półkach: Przeczytane, Oddane

Typowy, słodki harleqin. Dla miłośniczek gatunku w sam raz, ale kto nie lubi takiej literatury- to raczej niech omija.

książek: 1937
natalia | 2019-06-16