Śmiać się i płakać z Janem Pawłem II. "Kwiatki" prawdziwe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
Rire et pleurer avec Jean-Paul II. Fioretti authentiques
9788375022032
animar

Zbiór migawek z życia Papieża Polaka. Układa się z nich fotografia człowieka, który nie był pomnikiem, lecz żywym spontanicznym świadkiem Boga, który umiał się śmiać, żartować, czynić wielkie dzieła, a kiedy przyszedł czas, cierpieć. Daniel-Ange wydobywa z życia Jana Pawła II wydarzenia proste, pokazuje jego reakcje w różnych sytuacjach i momenty przejmujące, które wstrząsnęły historią. Znaczną część książki poświęca też medytacji na temat cierpienia papieża. Na koniec oddaje głos świadkom. Czytelnik może zdać sobie sprawę z zasięgu podejmowanych działań i wpływu, jaki Jan Paweł II wywierał na cały świat. WYDANIE 2011

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/smiac-sie-i-plakac-z-janem-pawlem-2/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/smiac-sie-i-plakac-z-janem-pawlem-2/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!