Jack Daniels i inne amerykańskie whiskey.

Wydawnictwo: Rachocki i S-ka
hobby
surrealice

CZYM RÓŻNI SIĘ TENNESSEE WHISKEY OD BOURBONA ? DLACZEGO JACK DANIEL'S, NAJPOPULARNIEJSZA NA ŚWIECIE AMERYKAŃSKA WHISKEY, NIE JEST BOURBONEM ? TO ZALEDWIE PARĘ PYTAŃ NA KTÓRE ZNAJDZIEMY ODPOWIEDŹ W TEJ KSIĄŻCE AUTOR SZCZEGÓŁOWO OMAWIA HISTORIĘ DESTYLACJI, LEGALNEJ I NIELEGALNEJ, W STANACH, PRZEDSTAWIA WSZYSTKICH OBECNYCH PRODUCENTÓW BOURBONÓW, TENNESSEE I RYE WHISKEY, A TAKŻE DZIELI SIĘ Z NAMI WRAŻENIAMI SMAKOWYMI Z KILKUDZIESIĘCIU DEGUSTOWANYCH TRUNKÓW.

Edd | 2015-07-06
Na półkach: Przeczytane, Inne