Zacznij pisać

6 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
978-83-62480-50-0
poradniki
Yes

"Pisanie jest mieszaniną techniki i talentu. Pisarz jest natchnionym, przepełnionym pasją tworzenia wirtuozem pisarskiego rzemiosła." Zacznij pisać. Motywacyjny poradnik pisarza został napisany przez... wydawcę. Obejmuje zagadnienia związane z rzemiosłem pisarza od motywacji, przez warsztat aż po wydanie książki. Z poradnika dowiesz się, co to znaczy "być pisarzem", skąd czerpać inspiracje i...

Z poradnika dowiesz się, co to znaczy "być pisarzem", skąd czerpać inspiracje i gdzie najlepiej się wydać. To jedyne na rynku opracowanie omawiające rynek publikacji elektronicznych.

Sięgnij po e-booka, jeśli:

- chcesz pisać, a boisz się zacząć
- piszesz, a nie wiesz, czy dobrze
- napisałeś i chcesz to wydać.

E-book powstał na bazie wieloletnich doświadczeń na rynku wydawnictw elektronicznych i papierowych. Dowiesz się z niego, jak przekonać wydawców i krytyków do swojej twórczości, jak stać się zawodowym pisarzem, czego jeszcze Ci brakuje, by osiągnąć sukces.

Publikacja składa się z trzech części. W pierwszej - "Być pisarzem" poznasz prawdę o sobie jako twórcy, dostaniesz kilka motywujących do tworzenia porad, wykonasz ciekawe ćwiczenia.

W drugiej części "Pisać, pisać, pisać" zostaniesz zmuszony do pisania, poznasz szereg chwytów warsztatowych, dzięki którym przestaniesz marzyć o Wenie i zaczniesz po prostu pisać.

Część trzecia "Wydaj się" przeznaczona jest dla tych, którzy już napisali i chcą sprzedaż swoją książkę. Poznasz tu rynek książki elektronicznej, wiodących wydawców oraz tych, którzy mogą Ci pomóc w promocji. W tej części wypowiadają się właściciele wydawnictw, portali literackich i społecznościowych, tworzących polski liternet.

To jedyna na rynku publikacja, która zmotywuje Cię skutecznie do pisania, pozwoli uwierzyć w swoje siły i nauczy technik pisarskiego rzemiosła.

źródło opisu: http://www.e-bookowo.pl/pisanie/zacznij-pisac-moty...(?)

źródło okładki: http://www.e-bookowo.pl/pisanie/zacznij-pisac-moty...»

Klotylda | 2015-02-07
Przeczytana: 2012 rok

Napisane całkiem sensownie w przeciwieństwie do najnowszego dzieła Katarzyny Bondy. W dodatku o wiele tańsze.

rinoicia | 2015-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2015

Dzięki niej przyszło mi do głowy kilka ciekawych pomysłów :)

D-C-P-Niszczyciel | 2016-01-02
jdh | 2015-06-02