Gorąca antologia

literatura piękna
2012-11-23
antologia zbiór opowiadań poezja felieton grypa przeziębienie seks

Antologie mają to do siebie - że niestety prezentują różny poziom. Tutaj zmiksowano zarówno takie na 8+ jak i na 1+. To niestety nie czyta się najlepiej. Z kluczem, według którego dobrano poszczególne elementy też chyba jest tak, że tego klucza za bardzo nie widać. Stąd i taka ocena. Z lepszych rzeczy - są perełki, które można tam znaleźć.

Zbiór nierównych opowiadań bez przewodniej tematyki.

• 1 Mam - E-Book
  • 2015
  • Woblink.com
  • Posiadam_ebook
  • [forma] E-book

Dodaj cytat z książki Gorąca antologia