Zupy i przystawki. Kuchnia, która leczy

Tłumaczenie: Monika Dobija
Książka jest przypisana do serii/cyklu "KLASZTORNA KUCHNIA ŚW. HILDEGARDY". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: AA
Hildegard - Die gute Kuche
978-83-62927-97-5

Książka kucharska i biblia zdrowia w jednym! Potwierdzone przez doktora nauk medycznych zalecenia świętej Hildegardy zastosowane w przepisach kulinarnych. Zgodne z odkryciami współczesnej medycyny, stosowane w dzisiejszej praktyce lekarskiej wskazówki żywieniowe i potrawy, wspomagające organizm w walce o zdrowie. Dostosowane do naszych realiów nie tylko leczą, ale i smakują! Wspaniałe przepisy na zupy i przystawki, które dodają sił. Wypróbuj zupę na mące orkiszowej, zupę cebulową na gaszonym winie, zupę marchewkową na oleju z pestek dyni, zupę z liści buraków, turecka zupę weselną, zupę chlebową.

źródło opisu: Wydawnictwo AA, 2012

źródło okładki: Wydawnictwo AA