Macocha

Wydawnictwo: Polski Dom Kreacji
978-83-61222-12-5
Ewa

Choć wydawało się to niemożliwe Ziemowit zaczął krzyczeć jeszcze głośniej, a po jego policzkach spływały wielkie krople łez. Daniel nadal stał bezradny. Lila poczuła, że jeśli natychmiast nie oddali się od źródła wrzasku, to oszaleje, albo lepiej – uciszy bachora na zawsze. Wyobraziła sobie jego ciało upchnięte w ogromnym koszu pomiędzy pluszowe zabawki. To mogło się udać! Po chwili doszła jednak do wniosku, że zbrodnia ta nosi sporo cech niedoskonałości, więc zostawiła załamanego Daniela i wyjącego Ziemka samych.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: Zdjęcie Własne