Rewolucje #03: Monochrom

Wydawnictwo: Egmont Polska
832373108X
komiks
komiksy

Monochrom to zbiór monografii traktujących o wynalazcach w ich najbardziej kluczowych momentach życiowych. W tym tomie spotkamy postaci historyczne, będziemy mogli przyjrzeć im się z bliska, ich pracy, jej efektom. Dowiemy się, kto tak naprawdę wynalazł kinematograf, kto stał za wynalezieniem promieni X, rozwiązana zostanie zagadka odkrycia bieguna północnego. Ponadto album ujawni ciemniejszą stronę życia w świecie Rewolucji i zostawi nas w niepewności, czy to ludzie kierują maszynami, czy na odwrót.

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2005

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/galeria,2,718.html

nonko | 2016-01-06
Na półkach: Przeczytane, Komiks