Życie i czasy Sknerusa McKwacza t.2

Tłumaczenie: Jacek-Drewnowski
Cykl: Komiksy z Kaczogrodu (tom 2)
Wydawnictwo: Egmont Polska
The Life and Times of Scrooge McDuck
komiks, don rosa, kaczor donald, sknerus
komiksy
Lucyfer

Podróże po całym świecie, niesamowite przygody, wciągające historie: wszystko to znajdziecie w "Komiksach z Kaczogrodu"! Młody Sknerus McKwacz musi opuścić rodzinny kraj, by móc utrzymać swoja rodzinę. Przekonuje się, że zarabianie na życie wcale nie jest łatwe. Zostaje kowbojem w Ameryce, poszukuje złota w Afryce, trafia nawet do Australii - wszędzie napotyka przeszkody, którym z odwagą...

Młody Sknerus McKwacz musi opuścić rodzinny kraj, by móc utrzymać swoja rodzinę. Przekonuje się, że zarabianie na życie wcale nie jest łatwe. Zostaje kowbojem w Ameryce, poszukuje złota w Afryce, trafia nawet do Australii - wszędzie napotyka przeszkody, którym z odwagą stawia czoła.

Poznaj historię życia największego sknerusa w historii! Dowiedz się, czemu zawdzięcza swe ogromne bogactwo. Przekonaj się, skąd się wziął Kaczogród i na własne oczy zobacz, jak skończyło się pierwsze spotkanie Sknerusa i Kaczora Donalda!

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/komiksy_z_kaczogrodu/6

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/komiksy_z_kaczogrodu/6,okladka

Isil | 2011-11-26

kto nie czytał niech sięgnie. Pokocha kaczki od nowa i mocniej.

Apfelbaum | 2017-11-04
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, 2017 rok
Przeczytana: 04 listopada 2017

Dodatkowe historie związane ze Sknerusem trzymają poziom 12 głównych rozdziałów Życia i czasów Sknerusa. Tak jak oryginalne rozdziały są kroniką zdobycia majątku i poróżnienia się ze wszystkimi, tak powyższa pozycja jest bardziej sentymentalna i skupia się na wątkach łączących Sknerusa z Złotką, oraz zabawnych historyjek z której jedna pokazuje ważne wydarzenie z życia Sknerusa z innej perspektywy, a druga nie wnosi nic do tomu, ale jest rzeczywiście dość dobra i mogłaby być wśród oryginalnych 12 opowieści.

Polecam te bardzo dobre komiksy związane z bardzo rzadkim w formach literackich dla młodszych czytelników wątkiem niespełnionej miłości.

finnian95 | 2013-04-18

Kolejne genialne patenty mistrza Rosy, stanowiące uzupełnienie historii pokazanej w pierwszym tomie "Życia i Czasów". Dla kaczkofanów, nie muszę chyba znowu się powtarzać, pozycja bezwzględnie obowiązkowa.

Tomek | 2012-03-24

rewelacyjny komiks!