Strażnicy istnienia

Okładka książki Strażnicy istnienia Eckhart Tolle
Okładka książki Strażnicy istnienia
Eckhart Tolle Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Guardians of Being
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2012-11-07
2012-11-07
978-83-7377-563-3
Zuzanna Kaszkur
Strażnicy istnienia magia życia

Więcej w niej obrazków niż tekstu ale ma doskonałe przesłanie :)

Więcej w niej obrazków niż tekstu ale ma doskonałe przesłanie :)

Zapomniałem, że jeszcze tą książkę przeczytałem na samym początku roku. No bo "przeczytałem" to jest nieco nad wyraz powiedziane - tu prawie nie ma czego czytać... co zirytowało mnie niezmiernie. Bardzo chciałem ją przeczytać, coś w opisie zaciekawiło mnie szczególnie i miałem na liście od kilku lat, może te ilustracje...(tzn. to że zawiera ilustracje),ale jakoś nie przewidziałem, że tam będą same ilustracje i kilka podpisów! Przejrzenie tej książeczki zajęło mi 15 minut, maksymalnie. I naprawdę nie mogę jej nie oceniać przez ten pryzmat - zapłaciłem za nią 28zł (czyli jak za normalną książkę, a to była najtańsza oferta!),bo mnie od czasu do czasu nachodzi żeby kupić jakąś książkę... a nie jest tyle warta. Taka ilość tekstu? Jakby kosztowała 10, no max 15zł to powiedziałbym ok - milutkie przesłania, można przejrzeć i się zatrzymać. A tak to mam frustrację i naprawdę bardzo mi ciężko inaczej ocenić. Ale jak ktoś ma inne podejście, to może oceni wyżej... Bo w sumie przesłanie jest dobre - wiadomo. Może forma też oryginalna... w sumie może to być też fajna książka dla dzieci.

(przeczytana: 6.01.2023)
3-/5 [5/10]

Opowiadanie graficzne, pokazujące w fajny sposób informacje z zakresu potęgi teraźniejszości.
Polecam 🙂👌

Polecam 🙂👌

Cudowna ksiązka :)

Cudowna ksiązka :)

Hmm.. Czytałem The Power of Now. Było świetne!!!. Natomiast to? Co to miało być?... Forma komiksowa kot, pies i Ja... Nie rozumiem powyższych entuzjastycznych komentarzy...Widocznie jestem trochę "inny"...Dzięki Bogu wypożyczyłem to a nie kupiłem...To był chyba jakiś żart...

Jeśli jesteś miłośnikiem czworonogów, to będziesz zachwycony i docenisz je jeszcze bardziej. Minimum słów, maksimum treści, trafnie dopełniające ilustracje. Pozycja godna polecenia dla dorosłych i dla dzieci.

Fajnie wymyślone, fajnie zrobione.

Fajnie wymyślone, fajnie zrobione.

Duchowy bestseller! Przeczytasz, obejrzysz w 10 minut i od razu odmienisz swoje życie na lepsze! :) ;)

Bardzo króciutka książka, zawierająca w pigułce naukę pogodzenia się z zakotwiczeniem w tu i teraz. Nie poruszyła mnie szczególnie, ponieważ przedtem już czytałam Tollego, niemniej jednak zagłębiłam się w niej z dużą przyjemnością.
Na pewno przyjemnie będzie do tej lektury powracać.

Na pewno przyjemnie będzie do tej lektury powracać.

Lubię słowa, zdania, wyszukane wyrażenia, ale siłą tej niewielkiej książeczki są malutkie (może troszkę za bardzo) obrazki, które najlepiej i najpiękniej oddają sens tego co napisane obok.
Kilka zdań, czasem parę słów i jeden obrazek mówiący WSZYSTKO.
Wzruszyłam się...

P.S. Wspaniała na prezent nie tylko dla miłośników zwierząt.

Kilka zdań, czasem parę słów i jeden obrazek mówiący WSZYSTKO.
Wzruszyłam się...

P.S. Wspaniała na prezent nie tylko dla miłośników zwierząt.

• Duchowość
  • Rozwój