Strażnicy istnienia

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Guardians of Being
978-83-7377-563-3
Indyviduum

Często koncentrujemy się na tym, co było lub skupiamy swoją uwagę na celach do osiągnięcia w przyszłości. Tracimy tym samym jednak to, co najważniejsze czyli teraźniejszość. Ta książka jednak to zmieni! Jest to publikacja idealna dla osób, które chcą ujrzeć magię życia i zacząć doceniać piękno i czar otaczającego je świata. Publikacja stanowi wspólny projekt dwóch nieszablonowych artystów....

Jest to publikacja idealna dla osób, które chcą ujrzeć magię życia i zacząć doceniać piękno i czar otaczającego je świata. Publikacja stanowi wspólny projekt dwóch nieszablonowych artystów. Duchowy nauczyciel Eckhart Tolle przygotował przemawiające do wnętrza każdego człowieka sentencje. Znany rysownik Patrick McDonnell opracował z kolei ilustracje, które wywołują wyłącznie pozytywne uczucia. W efekcie powstała książka, która gwarantuje uśmiech i refleksję nad wszelkimi żywymi istotami na ziemi.

Skłania ona do wejrzenia w głąb siebie i wydobycia tego, co pozytywne. Pozwala odkryć miłość do wszystkiego, co nas otacza. Często w nawale codziennych zadań nie dostrzegamy piękna tego, co w swej łaskawości zapewniło nam życie. Przesłania zawarte w książce pozwalają nam poczuć się częścią cudu zwanego naturą. Pomagają też odkryć na nowo otaczające nas piękno, na którego urok często pozostajemy ślepi. Dzięki „Strażnikom istnienia” docenisz łaski, jakie Cię spotkały i wydobędziesz siłę, którą masz w sobie. Zawsze jest czas, by zatrzymać się i powąchać różę.

źródło opisu: www.talizman.pl

źródło okładki: http://www.talizman.pl/

Ewelinza | 2019-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2019

Cudowna ksiązka :)

Rixiu | 2018-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2018

Hmm.. Czytałem The Power of Now. Było świetne!!!. Natomiast to? Co to miało być?... Forma komiksowa kot, pies i Ja... Nie rozumiem powyższych entuzjastycznych komentarzy...Widocznie jestem trochę "inny"...Dzięki Bogu wypożyczyłem to a nie kupiłem...To był chyba jakiś żart...

Magdalena | 2017-09-12
Przeczytana: 12 września 2017

Jeśli jesteś miłośnikiem czworonogów, to będziesz zachwycony i docenisz je jeszcze bardziej. Minimum słów, maksimum treści, trafnie dopełniające ilustracje. Pozycja godna polecenia dla dorosłych i dla dzieci.

Daoren | 2016-11-24

Fajnie wymyślone, fajnie zrobione.

Pawelau | 2014-10-24
Przeczytana: 2014 rok

Duchowy bestseller! Przeczytasz, obejrzysz w 10 minut i od razu odmienisz swoje życie na lepsze! :) ;)

Besia | 2014-09-30
Przeczytana: 30 września 2014

Bardzo króciutka książka, zawierająca w pigułce naukę pogodzenia się z zakotwiczeniem w tu i teraz. Nie poruszyła mnie szczególnie, ponieważ przedtem już czytałam Tollego, niemniej jednak zagłębiłam się w niej z dużą przyjemnością.
Na pewno przyjemnie będzie do tej lektury powracać.

Poetyka | 2014-09-30
Przeczytana: 30 września 2014

Lubię słowa, zdania, wyszukane wyrażenia, ale siłą tej niewielkiej książeczki są malutkie (może troszkę za bardzo) obrazki, które najlepiej i najpiękniej oddają sens tego co napisane obok.
Kilka zdań, czasem parę słów i jeden obrazek mówiący WSZYSTKO.
Wzruszyłam się...

P.S. Wspaniała na prezent nie tylko dla miłośników zwierząt.

MLB | 2014-02-28
Przeczytana: 2012 rok

Dla tej książeczki powinnam założyć nową półkę: Kochane :-)

| 2014-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2014

Strażnicy Istnienia to najlepszy dowód na to, że książki nie powinno oceniać się po okładce. Sami musicie przyznać, że wygląda bardzo niepozornie i większość z nas przeszłaby obok niej obojętnie, może nawet trochę się krzywiąc. Na mnie kompletnie nie robi wrażenia i dobrowolnie bym jej do ręki nie wzięła, gdyby miał o tym decydować tylko aspekt wizualny. Oczywiście są też inne czynniki, które wpływają na to, czy coś przeczytam, czy nie. W tym wypadku jest to opis na okładce - czytając go doszłam do wniosku, że być może jest to właśnie to, czego szukam i z chęcią się w to zagłębię, jako osoba nieco obojętna na uroki otaczające mnie świata.

Pamiętam moje zdziwienie, gdy po otwarciu paczki zobaczyłam tą malutką książeczkę. Kompletne zaskoczenie i myśl - zaraz, to małe coś ma zmienić moje podejście do życia i świata? Poważnie? A zdziwiłam się jeszcze bardziej, gdy podczas czytania cały czas pojawiał się na mojej twarzy uśmiech. Pewnie Was to zaskoczy, ale połączenie sentencji i...

Łędina | 2013-05-06

Oto niepozornie wyglądająca książeczka, pełna inteligentnych frazesów dotyczących prostych rzeczy, które w codziennym zgiełku, nam ludziom, gdzieś zawsze umykają.

Eckhart Tolle jest współczesnym nauczycielem duchowym, który nie wiąże się z żadną religią, ani tradycją. W wieku dwudziestu dwóch lat mężczyzna rozpoczął studia na Uniwersytecie Londyńskim, gdzie zgłębiał filozofię, psychologię oraz literaturę. Po otrzymaniu tytułu licencjata otrzymał ofertę studiów doktoranckich na Uniwersytecie Cambridge. W dwutysięcznym jedenastym roku został wymieniony przez Watkins Review jako najbardziej wpływowy autor książek duchowych na świecie.

Współpracujący z autorem Patrick McDonnell to uznawany ilustrator komiksów. Twórca pracował dla takich gazet, jak na przykład The New York Times.

W "Strażnikach istnienia" Eckhart Tolle i Patrick McDonnell łączą siły, aby ukazać osobom, które zechcą sięgnąć po ich książkę, piękno i magię otaczającego nas wszystkich świata. Tak więc, zatrzymaj się na...