Dom Sammy

Tłumaczenie: Anna Sołtan
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sammy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Muza
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Sammy's House
978-83-7495-713-7
polityka, miłość
literatura piękna
Lucy

· kontynuacja zabawnej komedii politycznej Sammy w Waszyngtonie · doskonała lektura wpasowująca się w kategorię political fiction z historią miłosną w tle · sensacyjne wydarzenia z Białego Domu opowiedziane żartobliwe i błyskotliwe Dom Sammy to Biały Dom. Samantha Joyce jest doradcą Wiceprezydenta USA Roberta Garya w sprawach zdrowia. Jest bardzo zaangażowana w swoja pracę, odpowiedzialna, a...

· kontynuacja zabawnej komedii politycznej Sammy w Waszyngtonie
· sensacyjne wydarzenia z Białego Domu opowiedziane żartobliwe i błyskotliwe

Dom Sammy to Biały Dom. Samantha Joyce jest doradcą Wiceprezydenta USA Roberta Garya w sprawach zdrowia. Jest bardzo zaangażowana w swoja pracę, odpowiedzialna, a także lojalna wobec swojego zwierzchnika. To jedynaczka, oczko w głowie swoich rodziców, dziewczyna Charliego, dziennikarza gazety Washington Post oraz właścicielka dwóch japońskich rybek. Uwielbia ciasto z dyni oraz telemarketerów. Marzy jej się wyjazd do Paryża oraz oświadczyny Charliego. Niestety los przyniesie jej kilka niespodzianek, nierozerwalnie związanych z kulisami wielkiej polityki...

źródło opisu: http://www.muza.com.pl/?module=okladki&id=41757

źródło okładki: http://www.muza.com.pl/files/okladki/duze/041757.jpg

Karolina Stopyra | 2017-05-20
Przeczytana: 19 maja 2017

Zastanawiałam się jaka będzie kontynuacja "Sammy w Waszyngtonie" i muszę przyznać, że jest lepsza. Jest mniej przewidywalna. Odnoszę wrażenie, że postacie są prawdziwsze i bardziej złożone. Momentami trzyma w napięciu, momentami bawi. Bardzo przyjemna książka.